MENU
+90 212 544 95 01

Sticker Baskı

Firmalara ve kişiye özel sticker baskı hizmetleri. Baby shower sticker, doğum günü sticker, kavanoz sticker gibi birçok alanda kullanılabilecek sticker baskıları
Read More ›

ARABA ETİKETİ – ARAÇ CAM ETİKETİ

Otomobil sektöründe hizmet veren firmaların markalarını araç etiketi ile tanıtması ve bilinirliliğini arttırması etkili bir yöntem. Camın iç tarafından yapıştırılan araba etiketi şeffaf sticker'a basıldıktan sonra örtücü beyaz boya ile kaplanır.
Read More ›

DİJİTAL ETİKET BASKISI

Xerox dijital baskı makinelerimiz ile ürettiğimiz çıkartma etiketlerinizi summa kesiciler ile özel kesim işlemi yapıp gün içinde etiketlerinizi teslim ediyoruz.
Read More ›

ÇIKARTMA ETİKET

Dijital çıkartma etiket baskı sistemi hızı ve ekonomik olması ile firmalar için ideal bir üretimdir. Bu baskı yöntemi ile az adetli çıkartma etiket üretilmesi sağlanıyor.
Read More ›

ETİKET BASKI

Tasarlanan etiketinizin, etiket baskı işlemi firmamızda siparişinizle aynı gün içinde dijital baskı sistemi ile üretilip teslim edilir.
Read More ›

ETİKET BASKISI

Etiket; ürünlerinize rafta değer katan onu farkedilebilir kılan vazgeçilmez pazarlama unsuru. Ürün etiketlerinizi, dijital ortamda az adetlerde yada matbaa baskısı olarak çoklu adetlerde üretiyoruz.
Read More ›

OPAK (PP) ETİKET

Ürünleriniz için daha sağlam opak etiketler neme ve suya dayanıklı
Read More ›

KUŞE ETİKET BASIMI

Kuşe etiket siparişleriniz tasarımı ve üretimi ile aynı gün içinde elinizde...
Read More ›

ŞEFFAF ETİKET BASKISI

Şeffaf etiket baskısı ile ürünlerinize veya ambalajlarınıza renk katın!
Read More ›

ÖZEL ETİKET KESİMİ

Ploter kesicilerimiz ile basılan etiketlerinizi kısa bir süre içerisinde özel kesim yapıp ambalajlanmaya hazır hale getiriyoruz.
Read More ›